Lily-Rose Depp twarzą Chanel. Córka Johnny'ego Deppa zostanie modelką czy aktorką? [NOWE ZDJĘCIA]

Lily-Rose Depp wygrała los na genetycznej loterii. Córka pięknych i bardzo sławnych rodziców w wieku 16 lat jest już aktorką i muzą Karla Lagerfelda. Co dalej?

Lily-Rose zadebiutowała na ekranie w 2014 r., ale dopiero jej debiut na czerwonym dywanie sprawił, że dziewczyna stała się celebrytką. W kwietniu 15-letnia Lily-Rose Melody Depp pojawiła się u boku mamy na nowojorskim pokazie Chanel , jej zdjęcia obiegły media na całym świecie, a instagramowicze zaczęli masowo wyszukiwać jej profil. Wkrótce liczba jej fanów skoczyła do 200 tysięcy , a obecnie powoli zbliża się do 600.

Na czym polega fenomen Lily ? Na pewno pomaga sławne nazwisko i wielka uroda odziedziczona po mamie, ale fanów intryguje również demonstracyjne zblazowana mina. Lily, która zdążyła już skończyć 16 lat, wydaje się żywym uosobieniem mitu teenage angst , o którym ponad 20 lat temu śpiewał Kurt Cobain.

Lily-Rose Melody DeppLily-Rose Melody Depp Kristina Bumphrey / AP (AP Photo/Starpix, Kristina Bumphrey) Kristina Bumphrey / AP (AP Photo/Starpix, Kristina Bumphrey)

Debiut Lily-Rose na salonach - Chanel, kwiecień 2015

Najbardziej zafascynowany nastolatką wydaje się Karl Lagerfeld . Odkąd projektant poznał młodą pannę Depp , stara się uwzględnić ją w każdym projekcie Chanel . Na początku lipca pojawiła się na pokazie Chanel Couture - nie w roli gościa, ale jednej z gwiazd paradujących po wybiegu i oddających się hazardowi w szacownym gronie . Teraz okazało się, że Lily-Rose została też zatrudniona w roli modelki w kampanii Chanel Eyewear .

 

Skąd ta nagła miłość Lagerfelda ? Projektant na gwałt potrzebuje nowej muzy. Cara Delevingne poświęca się wszystkim dziedzinom poza modą , a Kendall Jenner w Europie nie cieszy się nawet ułamkiem swojej amerykańskiej popularności. Depp ma podwójne obywatelstwo, więc może być gwiazdą po obu stronach oceanu. W dodatku zachwycać się nią mogą zarówno fanki (niegdyś) przystojnego ojca, jak i kobiety sympatyzujące z porzuconą przez niego Vanessą Paradis .

Lily-Rose Depp, Vanessa ParadisLily-Rose Depp, Vanessa Paradis EastNews EastNews

Nie wiadomo jednak, czy Lily-Rose poświęci się modelingowi. Równie mocno ciągnie ją do Hollywood. Z Karlem Lagerfeldem o względy młodej gwiazdy konkuruje inny potężny mężczyzna - Kevin Smith . U niektórych nazwisko reżysera budzi tylko uśmiech politowania, ale twórca nietypowych komedii był w latach 90. supergwiazdą kina indie. To on stworzył najważniejszą offową komedię epoki ("Sprzedawcy"), wypromował Bena Afflecka i obsadził Alanis Morisette w roli... Boga. Aktualnie muzą Smitha jest właśnie Lily-Rose Depp . Debiutowała u niego w filmie "Kieł", teraz gra w kolejnym komediowym horrorze "Yoga Hosers". Na ekranie gościnnie ma pojawić się także papa Depp! Moda czy kino, nieważne, co wybierze Lily-Rose Melody Depp . Wygląda na to, że na gwiazdorstwo jest po prostu skazana.

ZDJĘCIA LILY-ROSE DEPP

Więcej o: