Natalie Portman cała w różu w sesji dla Harper's Bazaar. Wygląda uroczo!

Okazuje się, że rad dotyczących udanego macierzyństwa Portman zasięga u samej Cate Blanchett. Przyjaźń w Hollywood jest jednak możliwa?

34-letnia Natalie Portman jest wyjątkowo piękną i zdolną aktorką (a od niedawna także reżyserką), ale jakiś czas temu wymknęła się z Hollywood. Obecnie mieszka w Paryżu, skąd pochodzi jej mąż, choreograf Benjamin Millepied. Tam para wychowuje małego synka Alepha.

Jednak mimo że Natalie stroni jak może od show-biznesu, ten się o nią wciąż upomina. Gwiazda po raz kolejny jest twarzą perfum Miss Dior, a także oficjalną ambasadorką tej marki. Pojawiła się także w sierpniowym "Harper's Bazaar" . Na okładce, wystylizowana trochę na Lanę Del Rey, pozuje w różowej sukni od Prady i obszernym wianku z naturalnych kwiatów.

Natalie Portman dla Harper's BazaarNatalie Portman dla Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar

W najnowszej sesji zdjęciowej Natalie Portman ma na sobie niemal wyłącznie róż. Oglądamy aktorkę w kreacjach marek Givenchy, w szyfonowej sukni od Armaniego (poniżej), w sukience Prady (okładka) i marki Gucci oraz Dolce & Gabbana, a także pudroworóżowy zestaw od Diora.

Choć na czerwonym dywanie Natalie Portman bywa niezwykle rzadko, to jednak na brak pracy nie może narzekać. Jeszcze w tym roku premierę będą miały co najmniej dwa filmy z aktorką. Podobno rad co do tego, jak łączyć życie zawodowe z prywatnym, a także zobowiązania filmowe z macierzyństwem, udziela Natalie nagrodzona Oscarem Cate Blanchett . "Po prostu musisz sobie poradzić. Stresowanie się nic ci nie pomoże " - powiedziała Portman starsza koleżanka, mama trojga dzieci. Natalie już wielokrotnie podkreślała, jak wielkim szacunkiem darzy Cate i jako aktorkę, i jako człowieka. "Uwielbiam ją " - mówi w "Harper's Bazaar".

Natalie Portman dla Harper's BazaarNatalie Portman dla Harper's Bazaar Harper's Bazaar Harper's Bazaar

Sesja Natalie Portman dla "Harper's Bazaar" może i jest słodka, ale subtelna uroda gwiazdy przydaje jej wyrafinowania. Wszystkie zdjęcia obejrzycie TUTAJ

Więcej o: