Magdalena Frąckowiak została gwiazdą internetu dzięki ciętej ripoście. Zobacz ją w najnowszej kampanii, prawie bez makijażu [ZDJĘCIA]

Po zaskakującym wywiadzie za kulisami Victoria's Secret Magdalena Frąckowiak stała się jedną z największych gwiazd pokazu. Na wybiegu jest seksowna i zalotna, ale w nowej kampanii zobaczycie ją w bardzo naturalnym wydaniu.

Po wielkim show Victoria's Secret zachodnie media zalała fala newsów o Kendall Jenner i Gigi Hadid . Przez kendallmanię przebiła się tylko Magdalena Frąckowiak . Rozmowa reportera plotkarskiego TMZ z Polką stała się viralem. Dziennikarz podpytywał modelki, co kalorycznego zjedzą po pokazie, a one grzecznie odpowiadały - a to że pizzę, a to lody Ben & Jerry's. Tylko Magda się oburzyła: "Nie chcę pytań tego typu, to jest głupie. Zadawaj mądrzejsze pytania!". Mimo że angielski top modelki nie jest perfekcyjny, jej protest przeciw stereotypowemu traktowaniu modelek opisywały chwaliły amerykańskie media, m. in. Buzzfeed, "Harper's Bazaar" czy NYLON.

 

W tym samym czasie, kiedy Magdalena zaczęła święcić triumfy jako mistrzyni szybkiej riposty, ukazała się jej nowa kampania. Tym razem Polka reklamuje Free People , amerykańską casualową markę znaną z dobrej jakości, stylu boho i dość wysokich cen. Jej ubrania pojawiły się ostatnio w Polsce za pośrednictwem Zalando. Zgodnie z luźnym stylem marki, Frąckowiak jest przedstawiona w kampanii bardzo naturalnie. Makijaż ograniczono do minimum, stylizacje są bezpretensjonalne, a włosy wyglądają jak wysuszone na wietrze.

Choć fani pokazów Victoria's Secret kojarzą Magdę z idealnie dopracowanym wizerunkiem seksbomby, po godzinach modelka lubi naturalność. Jej styl jest znacznie bardziej sexy niż estetyka Free People , ale brak makijażu i naturalna fryzura to u niej norma. Top modelka pojawiła się saute na kilku warszawskich imprezach, a nawet... na 95. urodzinach "Vogue Paris".

Magdalena Frąckowiak, 95. urodziny Vogue ParisMagdalena Frąckowiak, 95. urodziny Vogue Paris Marechal Aurore / Marechal Aurore/ABACA/EAST NEWS Marechal Aurore / Marechal Aurore/ABACA/EAST NEWS

Magdzie gratulujemy dystansu do siebie i życzymy wytrwałości w walce ze stereotypem modelki, która ma obsesje na punkcie swojego wizerunku, urody i diety.

Magdalena Frąckowiak w pokazie Victoria's Secret i w kampanii Free People - porównajcie

My też pytaliśmy o jedzenie, top modelkę Anię Jagodzińską:

Zobacz wideo
Więcej o: