Syn Jamesa Bonda został twarzą Burberry! Dylan Brosnan - kiedyś brzydkie kaczątko, dziś wzięty model

Debiutował u Saint Laurent, teraz reklamuje Burberry. Syn Pierce'a Brosnana zapowiada się na top modela?

Tabloidy piszą, że osiemnastolatek jest podobny do słynnego taty. Te same mocne kości szczęki, te same wyraziste brwi, ale... na tym podobieństwa się kończą. Dylan jest znacznie wyższy i chudszy, a przez to trochę nieporadny. Dzięki temu jednak doskonale wpisuje się w estetykę marki Saint Laurent , której zawdzięcza swój debiut w świecie mody. W 2014 r. wystąpił w jej kampanii u boku swojego przyjaciela Jacka Kilmera, również syna znanego aktora.

Dylan BrosnanDylan Brosnan Facebook.com/ysl Facebook.com/ysl

Wszystko wskazuje na to, że przygoda syna Pierce'a Brosnana z modelingiem nie jest przelotna. Dylan pojawił w czerwcowym pokazie Saint Laurent, a teraz został twarzą Burberry . Razem z innymi obiecującymi brytyjskimi modelami pozował dla samego Mario Testino . Oprócz sławnego nazwiska fotografa, kampanię pomogło wypromować odważne posunięcie marketingowe - premiera zdjęć w aplikacji Snapchat .

Zobacz wideo

Zainteresowanie Burberry młodym Brosnanem nie powinno dziwić. Dumny z brytyjskiego rodowodu dom mody lubi zatrudniać pociechy największych gwiazd Wysp, z Romeo Beckhamem na czele. Środkowy syn gwiazdorskiej pary debiutował w reklamach marki w 2013 r., a później powracał w kampaniach świątecznych, również w tegorocznej:

Romeo Beckham w kampanii świątecznej BurberryRomeo Beckham w kampanii świątecznej Burberry Mario Testino / Burberry Mario Testino / Burberry

Trzynastoletni syn Davida i Victorii Beckham wchodzi właśnie w fazę młodzieńczej brzydoty, z której 18-letni Dylan Brosnan zdążył już wyrosnąć. Jeszcze kilka lat temu w ogóle nie zapowiadał się na modela. A sławny tata? Musi być bardzo dumny, bo regularnie informuje o sukcesach syna na Instagramie.

SYN PIERCE'A BROSNANA W KAMPANIACH, SESJI DLA "VOGUE" I NA PRYWATNYCH ZDJĘCIACH

Więcej o: