Kasia Struss nie do poznania w sesji dla "Harper's Bazaar". Modelka pozuje w czerwonej, różowej i błękitnej peruce, jest blondynką i brunetką [ZDJĘCIA]

Nowa fryzura może zdziałać cuda. A co dopiero osiem fryzur w różnych kolorach! Modelki mają szczęście - mogą często ulegać takim metamorfozom.

Kasia Struss jest obecna w światowym modelingu już od ponad dekady. W Polsce zaczynała m.in. na pokazach Macieja Zienia, ale zagraniczna branża szybko się o nią upomniała. Dziś występuje na wybiegu u Balmain , Versace , Alexandra Wanga , Dolce & Gabbana , dwukrotnie brała też udział w show Victoria's Secret .

Kasię kochają też fotografowie, bo jest jak kameleon, a dodatkowo miłe usposobienie i skromność sprawiają, że świetnie się z nią pracuje. Najnowsze zdjęcia Struss możemy oglądać w lutowym wydaniu brytyjskiego "Harper's Bazaar" . Polską supermodelkę sfotografował Erik Madigan Heck :

Kasia na potrzeby sesji wystąpiła w kilku perukach. Oglądamy ją m.in. w ogniście czerwonych, borodowych, błękitnych czy jasnoróżowych włosach. Ale także w wersji bardziej naturalnej, z anielskimi blond pasmami:

W naszym wywiadzie w programie "Kobiecym Okiem" Struss wyznała, że bardzo lubi zmieniać się na potrzeby kolejnych sesji, a ciągłe przeczesywania, zmiany makijażu i strojów nie stanowią dla niej problemu. Podkreśliła jednak, że najlepszym miejscem pracy dla modelki jest... wybieg Victoria's Secret . Tam dziewczyny mogą być naprawdę sobą, czuć się bardzo swobodnie:

Zobacz wideo

Zdjęcia Kasi Struss z sesji dla brytyjskiego "Harper's Bazaar" obejrzycie w naszej GALERII .

Modelka pozuje w zestawach z wiosenno-letnich kolekcji marek Gucci , Dolce & Gabbana , Stella McCartney , Dior , Chloe , Hermes i in.

Więcej o: