Hailey Baldwin - podobno dziewczyna Justina Biebera, na pewno - aspirująca gwiazda modelingu. Przebije Kendall i Gigi?

Jak z obiecującej modelki stać się TOP modelką? Wystarczy pocałunek z Justinem Bieberem. Oczywiście na Instagramie.

Wzrost, sylwetka i perfekcyjne rysy to za mało, żeby odnieść sukces we współczesnym modelingu. Gwarancji triumfu nie daje już nawet znane i dobrze powiązane nazwisko. Aktualnie przy obsadzaniu kampanii reklamowych najbardziej liczy się ilość obserwatorów na Instagramie. Hailey Baldwin ma ich już 3,7 miliona, czyli mniej więcej tyle, co znacznie bardziej uznana modelka Karlie Kloss , i kilka razy więcej niż słynne Polki (Anja Rubik, JAC).

Modelka od dawna cieszy się popularnością w social media , ale nagły przypływ fanów zawdzięcza egzotycznym wakacjom z Justinem Bieberem , z którym Baldwin spędziła okres poświąteczny i sylwestra. Gwiazdor nie uchodzi za stałego w uczuciach, ale z sympatią dla Hailey wręcz się afiszuje. Jego Instagram zapełniły zdjęcia pięknej blondynki, niektóre - bardzo prywatne.

Młodzi znają się od 2009 r., więc nie jest łatwo uwierzyć w ten nagły wybuch namiętności. Może to tylko zgrabna PR-owa zagrywka? Tak czy inaczej, kariera Hailey Baldwin otrzymała nowy zastrzyk energii, a amerykańskie media prześcigają się w zachwytach nad 19-letnią córką Stephena Baldwina .

A jeszcze niedawno o Hailey pisano głównie w kontekście kuzynki, również próbującej swoich sił w modelingu, Ireland. Ta druga ma słynniejszych rodziców (Aleca Baldwina i Kim Basinger), ale wielkiej kariery jej nie wróżymy. Jest trochę za wysoka (1,88 m), na zdjęciach wypada potężnie i brak jej delikatności sławnej mamy. Branżowe media chętnie porównywały ją z rok młodszą Hailey, na ogół z korzyścią dla tej drugiej.

Ireland Baldwin, Hailey BaldwinIreland Baldwin, Hailey Baldwin Evan Agostini / Evan Agostini/Invision/AP Evan Agostini / Evan Agostini/Invision/AP

Dlatego to Hailey Baldwin serwis Models.com umieścił na "Hot List", poczekalni dla przyszłych gwiazd wybiegów. W przypadku Baldwin chodzi raczej o sesje zdjęciowe, bo mierząca "tylko" 175 cm dziewczyna bardzo rzadko pojawia się w pokazach. Ma za to na koncie kampanie Ralph Lauren i Philipp Plein , trzy prestiżowe okładki i dwukrotny udział w adwentowej serii filmików "Love Magazine". Kto widział, ten wie, że widea nie mają wiele wspólnego z adwentem i promują modelki uchodzące w branży za najseksowniejsze.

 

Dzięki zdjęciom z Bieberem młodsza Baldwinka przekroczyła instagramową sławę i weszła do mainstreamu. W połączeniu z bogatym portfolio, powinno to zaowocować szybkim zdobyciem nowych zleceń i upragnionego przedrostka "top". Najpierw jednak musi dogonić swoje sławne przyjaciółki - Kendall Jenner i Gigi Hadid .

Dokonania Hailey Baldwin w modelingu - w GALERII

Będzie z niej top modelka?

Więcej o: