Osi Ugonoh i Andre Whyte z "Top Model" we wspólnej kampanii. Reklamują kolekcję Bartka Janusza, ulubionego projektanta Margaret

Gwiazdy "Top Model", Osi i Andre, po raz pierwszy wystąpili we wspólnej sesji. Jak zaprezentowali pełną przepychu kolekcję?

Bartka Janusza na pewno kojarzycie z ekscentrycznych stylizacji scenicznych Margaret , wokalistki, a po godzinach także projektantki. Także dla Janusza moda nie była pierwszym źródłem utrzymania - artysta zaczynał karierę jako stylista fryzur, później przyszła pora na ozdoby do włosów, a wreszcie - ubrania. Duet przyjaźni się prywatnie oraz stale współpracuje, a kilka kreacji z nowej kolekcji "Roulette" piosenkarka zaprezentowała już na czerwonym dywanie.

Róże Gali 2015Róże Gali 2015 WBF WBF

Teraz sukienki inspirowane grami karcianymi i przepychem świątyni hazardu możemy zobaczyć na Osi Ugonoh , zwyciężczyni 4. edycji "Top Model". Sam Bartek Janusz tak tłumaczy koncepcję kolekcji: "to historia dziewczyny, która wygrywa fortunę w kasynie i teraz obsypuje się złotem". Najwyraźniej numery w ruletce Osi obstawiała w duecie, bo na planie towarzyszy jej Andre Whyte . Męska linia projektanta łączy złote akcenty, piórka i cekiny z hip-hopowym luzem. Ciekawym pomysłem było "wygaszenie" tego przepychu czarno-białymi zdjęciami doświadczonej fotografki Zuzy Krajewskiej .

W tym sezonie Andre pozował już z Karoliną Pisarek i... z Natalią Siwiec . Z Osi tworzy bardziej zgrany duet?

OSI UGONOH I ANDRE WHYTE W KAMPANII BARTKA JANUSZA - ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: