Szalona kolekcja H&M Studio na jesień 2016. Na wybiegu Anja Rubik i... Andreja Pejić

Pokaz H&M Studio w Paryżu - jak zwykle z plejadą top modelek, gwiazdami i ułańską fantazją.

H&M Studio to dla lojalnych klientów wyzwanie - linia nie tylko kosztuje więcej niż regularna kolekcja, ale i wymaga od klientki fantazji i odwagi. Chyba żadna z dotychczasowych odsłon Studio nie była tak awangardowa jak jesień-zima 2016, które w sklepach debiutuje na początku września. W ten sposób H&M zbliża się do mody wysokiej, nawet jeśli nie jakością tkanin, to designem. Dominują luźne fasony, ale mocno zebrane w talii, inspiracje krawiectwem męskim, styl piżamowy i ekscentryczne dodatki np. zaokrąglone kapelusze. Dodatkowo odrobina etno jak u Valentino i akcent z drukowanej skóry jak u Proenza Schouler .

Zobacz wideo

Standardowo, pokazy sieciówki w Paryżu też niewiele różnią się od show luksusowych domów mody. Tym razem na widowni usadzono 600 gości, w tym blogerki i celebrytki, jak Emma Roberts, Ciara, Kate Mara czy Man Repeller.

Pokaz H&M Studio jesień-zima 2016, Leandra MedinePokaz H&M Studio jesień-zima 2016, Leandra Medine mat. prasowe H&M mat. prasowe H&M

Choć blogerka włożyła garnitur a la piżama, oczywiście z kolekcji H&M Studio , nasza uwaga była skupiona na wybiegu. Powód? Bogate, nietypowe stylizacje i dobry casting. Sieciówka zadbała o rozgłos - zaproszono nie tylko top modelki takie jak Anja Rubik , ale i starsze supermodelki (Amber Valetta), czy najbardziej znane transseksualistki modowej branży - Andreję Pejić (zdj. poniżej) i Hari Nef .

Pokaz H&M Studio jesień 2016 w Paryżu  - kulisyPokaz H&M Studio jesień 2016 w Paryżu - kulisy mat. prasowe H&M mat. prasowe H&M

Najbardziej cieszy powrót Anji, której status supergwiazdy wiąże się ze sporadycznym udziałem w pokazach. Polka chodzi tylko u zaprzyjaźnionych projektantów i wyjątkowo hojnych zleceniodawców. W Paryżu wyglądała doskonale, na wybiegu i za kulisami.

ANJA RUBIK DLA H&M STUDIO I INNE ZDJĘCIA Z WYBIEGU

Zobaczcie także zaskakujące wyznanie Emmy Roberts po pokazie:

Zobacz wideo
Więcej o: