Dwie nowe kolekcje Reserved: denim dla wyluzowanych, Concept dla elegantek. Która lepsza?

Reserved przygotowuje się do wiosennego ataku na nasze portfele. Do sklepów wchodzi kolekcja denimu na wiosnę i całkiem nowa linia - Reserved Concept.

Reserved nie chce rezygnować z wizerunku marki niedrogiej i przystępnej, ale jednocześnie nie boi się, jak linie w typie premium. Najnowsza inicjatywa polskiej firmy to Reserved Concept, linia eksponująca przede wszystkim krój. Ograniczona paleta kolorów pozwala fasonom wybrzmieć, podkreślając efektowną asymetrię czy sztuczki pożyczone z męskiej garderoby. Linia ma być limitowana, więc warto się spieszyć. Dobrze prezentują się szczególnie modele w gamie oranżu - intrygujący kombinezon (169,99 zł) i zgrabna sukienka (119,99 zł).

Reserved Concept kolekcja wiosna-lato 2016Reserved Concept kolekcja wiosna-lato 2016 mat. prasowe Reserved mat. prasowe Reserved

Concept promuje wyrafinowana kampania z zagraniczną modelką i fotografiami duetu Wunsche & Samsel, znanego m. in. ze współpracy z Tomaszem Ossolińskim. Jeśli jednak nie odpowiada Wam sztywna elegancja Concept, zwróćcie uwagę na inne nowości od Reserved . W tym samym czasie debiutuje nowa kolekcja jeansowa dla kobiet i mężczyzn. Damskie modele utrzymane są w jasnoniebieskiej kolorystyce i inspirowane hipisowskim stylem, męskie - przywołują buntownicze lata 50. w odcieniach ciemnego denimu. Jako muzy kolekcji Reserved przywołuje - odpowiednio Jane Birkin i Jamesa Deana.

Porównaj nowe kolekcje Reserved - CONCEPT (ZDJĘCIA) i DENIM (ZDJĘCIA)

Która kolekcja Reserved podoba Ci się bardziej?
Więcej o: