Gwiazdy na imprezie Raffaello: prowokująca Herbuś, dziewczęca Horodyńska i boska Mielcarz

Producent słodyczy zorganizował plenerową imprezę dla gwiazd, a część z nich właściwie przebrała się za kokosową pralinkę. Dlatego najlepiej wyglądała Magda Mielcarz, tego wieczoru niemal awangardowa.

Czy na imprezę Raffaello przebrałybyście się za Raffaello? Hostessy były do tego zmuszone, a część gości również poczuła się zobowiązana wpisać się w schemat bieli, koronek i piórek.

Inauguracja lata z Raffaello. Karolina PilarczykInauguracja lata z Raffaello. Karolina Pilarczyk Mat. prasowe/Raffaello

Obronną ręką wyszła z tego Joanna Horodyńska, której pierzasta kreacja od Prady w kolorze gumy balonowej miała niezaprzeczalny urok "Wielkiego Gatsby'ego". W słodko-dziewczęcej odsłonie świetnie wypadły też modelka Sara Faraj i Weronika Rosati.

Gwiazdy na imprezie Raffaello - ZOBACZ ZDJĘCIA

Na tle biało-pastelowego romantycznego tła wyróżniały się gwiazdy, które postanowiły przełamać schemat. Dobrze wypadła Agnieszka Cegielska w geometrycznej sukience La Mania, wartej 2790 zł.

Agnieszka CegielskaAgnieszka Cegielska KAPIF.pl

Najbardziej wyróżniała się jednak Magda Mielcarz, której stylista dobrał na imprezę w Wilanowie kraciasty garnitur od Łukasza Jemioła. Niedawno nazwaliśmy była modelkę femme fatale - taki ostrzejszy wizerunek wyraźnie jej służy...

Magda Mielcarz ubrała się najskromniej, a i tak wyglądała lepiej niż większość gwiazd

Kto nie wypadł najlepiej na imprezie plenerowej Raffaello? Julia Wróblewska zestawiła banalną sukienkę z ciężkimi, niemodnymi już czółenkami. Zawiodła nas też Edyta Herbuś - jej sukienka odkrywała bardzo (za?) dużo ciała, a szal skrócił szyję i zaburzył proporcje sylwetka/głowa.

Gwiazdy na imprezie Raffaello - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: