Backstage inspiracje - T-shirty

Modelki mimo, że mają dostęp do najświeższych trendów nie naśladują ich ślepo, tylko wybierają to, co im pasuje. Dziś przegląd ich T-shirtów.

Najczęstszym modelem koszulek podczas przygotowań do pokazów na 2009 rok był czarny nadruk na białym tle. Przeważały motywy zwierzęce, roślinne i czarne napisy. Na uwagę zasługuje T-shirt z napisem LOVE , który na backstage'u Niny Ricci miała Natasha Poly . Oprócz białych T-shirtów modelki noszą też czarne, szare i kolorowe. Nadruki są proste, klasyczne lub wesołe, jak Bambi Iris Strubegge . Jednym z ciekawszych modeli jest różowa bluzka Meghan Collison .

BackstageBackstage fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Modelki noszą koszulki do marynarek, koszuli, swetrów, kamizelek, czy kurtek skórzanych . Zwykle połączone są z jeansami, choć zdarzają się też zestawy ze spódnicą, czy legginsami . T-shirty są wpuszczone w spodnie lub wyciągnięte na zewnątrz.

Jak widać, dziewczyny podczas przygotowań do pokazów stawiają na wygodę . Wolą luźniejszy strój od supermodnego. Zwykła koszulka połączona z klasyczną marynarką, czy spódnicą tworzy eleganckie zestawienie. Narzucona na nią kurtka skórzana dodaje rockowego szyku. Uniwersalny T-shirt to jeden z głównych elementów szafy modelek.

Więcej o: