Blogerzy o sobie: Styledigger

Dziś w "Blogerzy o sobie" Asia, która prowadzi bloga styledigger.blogspot.com.

Szafiarka Asia odpowiedziała na kilka naszych pytań:

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Najpierw śledziłam modowego bloga Harel, poźniej trafiłam na blogi szafiarskie i jakoś tak, z dnia na dzień, zapragnęłam miec własną wirtualną szafę. Było to ponad rok temu i wciąż mi się nie znudziło, a wręcz coraz bardziej się wciągam, co przy moim przysłowiowym słomianym zapale do wszystkiego jest rzeczą naprawdę niebywałą.

Czym jest dla Ciebie moda?

Moda jest dla mnie przede wszystkim dobrą zabawą. Oprócz tego jest moją ogromną pasją i mam nadzieję że kiedyś stanie się także sposobem na życie. Od pewnego czasu pomagam stylizować sesje zdjęciowe dziewczynom z Bubble Factory, co zbliża mnie do tego marzenia i pozwala przetestować swoje modowe pomysły nie tylko na sobie, ale także na innych, co jest bardzo ciekawym i inspirującym doświadczeniem.

Jakbyś opisała swój styl?

Mój styl nieustannie się zmienia i ewoluuje, ciężko go jednoznacznie określić, chociaż na pewno są w nim pewne stałe elementy- klasyczne męskie koszule, wysokie obcasy. Obecnie stał się nieco bardziej minimalistyczny i wyważony- staram się osiągać zamierzony efekt stawiając na ciekawą formę ubrań, idąc bardziej w jakość niż w ilość. Lubię podkreślać prosty strój ciekawymi dodatkami, co czasem potrafi zupełnie zmienić jego charakter.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Z pokazów mody, gazet typu Elle czy Vogue, blogów o modzie oraz szafiarskich, z mody ulicznej- jednym słowem niemal z każdego możliwego źródła. Często inspirują mnie też filmy, muzyka, a nawet książki.

Czy masz jakieś ikony mody?

Mam ich całkiem sporo, jednak największą i co ważne, niezmienną, jest wokalista The Rolling Stones Mick Jagger. Jego koncertowe kreacje przyprawiają mnie o zawrót głowy, i nieważne czy jest to ubiegłoroczny występ czy archiwalne nagranie z lat siedemdziesiątych. Rzeczą, która najbardziej mnie w jego stylu pociąga, jest sposób w jaki nosi on swoje stroje- niewymuszony, nonszalancki, jakby zupełnie "od niechcenia"- aby w pełni zrozumieć mój zachwyt trzeba po prostu wybrać się na koncert i zobaczyć to na żywo.

Asia styledigger.blogspot.com Style Digger's Fashion Dreams

Więcej o: