Blogerzy o sobie: Charlize

W cyklu "Blogerzy o sobie" prezentujemy Charlize i jej bloga charlize-mystery.blogspot.com.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Było to 1,5 rok temu , ale chyba to właśnie blog Ryfki przekonał mnie, że może warto pokazać tez swoje zestawy, skoro lubię ubrania i fotografię. Poprzez blog mogę łączyć obie pasje i się rozwijać, a przy okazji poznawać wiele świetnych osób.

Czym jest dla Ciebie moda?

Moda jest dla mnie ogromna pasją, uwielbiam oglądać stylizacje, nowe kolekcje czy zwykłych ludzi na ulicy. Mam nadzieję że kiedyś moje zainteresowanie modą będę mogla wykorzystać w pracy. Marzę o pracy jako stylistka, i mam nadzieję że uda mi się w przyszłości to spełnić.

Jakbyś opisała swój styl?

Mój styl ciągle się zmienia, nie jestem konsekwentna jednemu. Jednak chyba na stale zadomowiły się rockowe elementy, uwielbiam ćwieki, które dodają charakteru każdej rzeczy. Ostatnio próbuję dodawać więcej kolorów i ubierać częściej marynarki, których kiedyś nie znosiłam. Mój styl jest jak kameleon, mam setki wcieleń, nie zamykam się na jeden styl.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Największą inspiracja są dla mnie zagraniczne ulice, nie spotkałam jeszcze nigdzie tak ciekawie i oryginalnie ubranych ludzi jak w dużych miastach w Niemczech. Często fotografuję ulubione zestawy. Poza tym są to blogi modowe, które obserwuję codziennie, czasopisma, pokazy mody.

Czy masz jakieś ikony mody?

Inspiruje mnie wiele osób i ciągle ikony, które podziwiam zmieniają się. Bardzo cenię konsekwentny styl Mirki Dumy, Kate Moss, Rihanny, Nicole Richie.

Charlize charlize-mystery.blogspot.com

Czytaj w Znam.to: Krem do rąk dla niewymagających

Więcej o: