Blogerzy o sobie - A. z M&A Wardrobe

Dziś w "Blogerzy o sobie" prezentujemy A. z M&A Wardrobe.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Można powiedzieć, że pomysł na prowadzenie bloga wziął się z innych blogów. Jest to świetny sposób publikacji swoich pomysłów i poglądów na temat obecnych trendów. Poza tym wydaje mi się, że to świetny początek przygody z modą, która mam nadzieję nie zakończy się na samym tylko blogu:)

Czym jest dla Ciebie moda?

Moda jest przede wszystkim moja pasją. Traktuję ją jak równorzędną dziedzinę sztuki. Sztuka odpowiedniego dobrania proporcji, kolorów i form nie różni się niczym od dobrania techniki, barw i tematu przy tworzeniu obrazu. Tyle że moda to dla mnie "sztuka" dostępna na co dzień.

Jak byś opisała swój styl?

Mój styl... na pewno nie jest jednolity, a trochę eklektyczny. Wszystko zależy od humoru. Tak samo jak zależności od nastroju słucham różnej muzyki, tak i mój wygląd podporządkowany jest stanowi mojego ducha:) Przeważnie staram się mieszać różne style, bo żaden nigdy jeszcze nie odpowiadał mi stu procentach.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Inspiracje czerpię na prawdę zewsząd! Masę pomysłów biorę z filmów zarówno nowych i starych. Obserwuję ludzi na ulicy, śledzę inne szafiarskie blogi.

Czy masz jakieś ikony mody?

Bardziej inspirują mnie projektanci mody niż ikony. Ale gdybym miała jakieś wymienić, to była by to Marlena Dietrich za odwagę, Audrey Hepburn w "Śniadaniu u Tiffaniego" za ponadczasową elegancję, Madonna lat 80. i 90. za dodatki oraz Carrie Bradshaw za to, że przeważnie nic jej do niczego nie pasowało.

Jakie Twoim zdaniem będą najpopularniejsze trendy na wiosnę/lato 2010?

Na pewno dużo koronek, ale wydaje mi się, że w opozycji do tego bardzo kobiecego motywu pojawi się styl bardziej androgeniczny oraz typowo męski. Być może zwiewne, kwieciste sukienki ustąpią miejsca prostym żakietom i koszulom. Niestety pewnie też na ulicach zagoszczą chodaki, które w żaden sposób do mnie nie przemawiają.

M&A Wardrobe - mawardrobe.blogspot.com

Więcej o: