Street trend - wycięcia

Trendsetterzy nie czekają aż w sklepach pojawią się wybrane przez nich rzeczy, tylko robią je samodzielnie. Z "wycinankami" jest wyjątkowo łatwo - wystarczy wziąć nożyczki i do dzieła.

Wycięcia pojawiły się na wybiegach kilka sezonów temu, ale ulica zupełnie zmieniła propozycje projektantów. Zamiast misternych wycinanek postawiła na efektowne i proste wycięcia. Tradycyjne już odkryte plecy i ramiona podkreślające kobiecość to tylko jedna z propozycji. Drugą są dziury na łokciach , które można wykonać samodzielnie. Jednym z niewielu kreatorów, którzy idealnie zgrali się z potrzebami trensetterów jest Michael Kors . W jego kolekcji na wiosnę/lato 2010 ubrania mają częściowo poobcinane ściągacze oraz kołnierzyki i wycięte ramiona.

Najłatwiej przerobić bluzkę z bawełny , która nie będzie wymagała wykończenia brzegów. Wystarczy w wybranym miejscu narysować zarys i wyciąć, tak ja na zdjęciu mężczyzny poniżej. Może to być wycięcie na plecach, ramionach, albo w nietypowym miejscu, które będzie fałszywą, bo zaplanowaną dziurą.

Zdjęcia pochodzą z bloga Jak & Jil Blog . Polecamy!

Więcej o: