Blogerzy o sobie - M. z M&A Wardrobe

Dziś w "Blogerzy o sobie" prezentujemy drugą połowę M&A Wardrobe. Poznajcie M.!

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Z początku nie byłam przekonana do blogowania. Umieszczanie swoich zdjęć w internecie wydawało mi się zbyt próżne. Z czasem jednak przekonałam się, że to świetny sposób do podzielenia się ze światem swoimi przemyśleniami na temat mody, interpretacją trendów i ciekawymi pomysłami.

Czym jest dla Ciebie moda?

Moda jest moją pasją, to dziedzina, z którą łączę swoje życie. Dzięki temu, że cały czas się zmienia nie nudzi mnie i wciąż fascynuje. Jednak zdaję sobie sprawę, że to jeden ze sposobów manipulacji szerokimi masami.

Jak byś opisała swój styl?

Trudne pytanie... Dość ciężko sklasyfikować mój styl, nie lubię zamykać go w ścisłych ramach. Wciąż odkrywam nowe tendencje, które na jakiś czas są moim motywem przewodnim. Ostatnio gustuję w androgenicznym wyglądzie, który, mimo,że to dość paradoksalne, jest dla nie ultra kobiecy. Poza tym na blogu umieszczam różne stylizacje,a nie dokładnie zdjęcia mojego codziennego ubioru.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Inspiracje czerpię z historii, z pokazów mody, które namiętnie oglądam w internecie,zdjęć modelek po pracy, blogów innych szafiarek, z "ulicy" oraz z natury. Mniejszą rolę grają dla mnie sieciówki, zdecydowanie większą sklepy vintage i ciucholandy.

Czy masz jakieś ikony mody?

Uwielbiam styl Agyness Deyn, Roisin Murphy, Alison Goldfrapp, Milla Jovovich, Pixie Geldof, Audrey Hepburn, Lady Gaga i Humphreya Bogarta. Jednak zdecydowanie większą rolę odgrywają dla mnie projektanci, którzy kreują modę. Do moich ulubionych zaliczam przede wszystkim Alexandra McQueena, Yohji Yamamoto i Ann Demeulemeester.

Jakie Twoim zdaniem będą najpopularniejsze trendy na wiosnę/lato 2010?

Tej wiosny królowały będą zwiewne tkaniny przypominające koszule nocne, koronkowe materiały o jasno różowych kolorach i mój ulubiony trend, który jednak wymaga trochę odwagi - noszenie bielizny na wierzchu. Myślę, że popularne będzie łączenie tych ubrań z nie romantycznymi, wojskowymi butami lub koturnami. Kolejnym trendem będą lejące się, udrapowane sukienki i kardigany. Ale tak naprawdę co wybierze "ulica" dopiero się okaże.

M&A Wardrobe - mawardrobe.blogspot.com

Blogerzy o sobie - A. z M&A Wardrobe

Więcej o: