Backstage inspiracje - Agyness Deyn

Doskonałe wyczucie mody i odwaga w przełamywaniu ubraniowych barier, to mieszanka dzięki której Agyness Deyn ma rzesze wielbicielek próbujących naśladować jej oryginalny styl.

Zdjęcie pochodzi z początku roku. Agyness miała jeszcze wtedy czarne włosy i nosiła nietypowe ubrania. Później modelka zgoliła głowę i zaczęła nosić nierzucające się w oczy, wręcz bure ubrania . Nowy styl Agyness nie spodobał się wszystkim fanom i wiele osób czeka na powrót rajskiego ptaka . Dla tych, którzy zatęsknili za niekonwencjonalnymi stylizacjami panny Deyn prezentujemy jej stylizację z ostatniego, nowojorskiego tygodnia mody.

Agyness ma na sobie szeroki, niebieski sweter w czarne cętki, grafitowy kombinezon , przypominający ubranie do spania i koszulę w czerwono-biało-czarną kratę. Do tego modelka dodała czarne buty na koturnie, brązową torebkę i łańcuszek z agrafką. W ręku panna Deyn trzyma beżowy płaszcz w czarne plamy.

Na tym samym tygodniu mody Katie White miała identyczny sweter , co Agyness, jednak zestawiła go w zupełnie inny sposób. Połączyła go z koronkową sukienką i beretem. Która stylizacja bardziej się Wam podoba ?

Nowy styl Agyness Deyn

Bardziej podoba mi się stylizacja:
Więcej o: