Ciekawa akcja uliczna marki Mulberry

Na początku grudnia w Londynie odbyła się intrygująca akcja. Na Bond Street można było podziwiać ogromną, złotą, nadmuchiwaną kultową torbę marki Mulberry - Bayswater.

Okazało się, że wydarzenie było elementem kampanii informacyjnej o zmianie adresu . Flagowy sklep Mulberry został przeniesiony na Bond Street 50 kilka metrów od starego adresu. Tak ważna przemiana, jak ta dotycząca lokalizacji głównego sklepu, powinna być oczywiście dobrze przeprowadzona, a klienci poinformowani w taki sposób, że zapamiętają informację. Nie ma do tego lepszej metody niż wywołanie zaciekawienia i zamieszania . Mulberry zrobiło to doskonale. Wielką, nadmuchiwaną torbę Bayswater w kolorze złota przewieziono ze starego adresu pod nowy i tam umieszczono ją na wystawie.

Akcja Mulberry promująca torbę Bayswater - Bond Street LondynAkcja Mulberry promująca torbę Bayswater - Bond Street Londyn www.flickr.com

Gigantyczną torbę zaprojektował Rachel Thomas i trzeba przyznać, że wyszła znakomicie . Doskonale przypomina torebkę o klasycznym, ale niezwykłym fasonie nazwaną Bayswater , która jest marzeniem niejednej fashionistki na świecie.

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia i fotografie rożnych wzorów znanej torebki, które możecie kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter . Kosztują od 800 do 3800 euro .

GALERIA !

Więcej o: