Iza Olak - warta zapamiętania!

Piękna, hipnotyzująca i doceniana za granicą, ale w Polsce mało się o niej mówi. Iza Olak, która uśmiecha się do Was z reklam Gino Rossi wzięła udział w sesji do rosyjskiego Marie Claire.

Iza zadebiutowała ma wybiegach w 2004 roku . Nieznana modelka z Polski już na samym początku kariery zaprezentowała kreacje Cacharel, Helmut Lang, Lutz, a w następnym sezonie posypały się oferty od najbardziej znanych marek. Max Mara , Louis Vuitton , Vivienne Westwood , Chanel to tylko kilka z firm, których kolekcje prezentowała piękna polska modelka mająca 178 cm wzrostu.

Iza OlakIza Olak fot. thefashionspot.com

Po okresie przerwy Iza wróciła do pracy i zaczęła brać udział w sesjach. Mogliśmy ją podziwiać we włoskim Vanity Fair, lipcowym Twoim Stylu, kampanii Tuzzi na wiosnę/lato 2010 i Gino Rossi na jesień/zimę 2010/2011. Teraz zdjęcia Oli pojawiły się w styczniowym numerze Marie Claire Russia . Zdjęcia do zimowej sesji zrobił Alan Gelati, a stylizacją zajęła się Alyona Isaeva. Ola prezentowała kreacje takich marek, jak: Chanel, Michael Kors and Salvatore Ferragamo.

Zobaczcie jak wypadła w tej sesji - GALERIA !

Więcej o: