Fokus na suknię ślubną Alexander McQueen

Marzysz o pięknej, ale eleganckiej sukni ślubnej? W ofercie marki Alexander McQueen znaleźliśmy wręcz idealną propozycję.

Bezy, tiul, koronki, perełki i syreni ogon - to najczęstsze elementy sukni oferowanych przez salony ślubne . Bardzo rzadko można znaleźć kreację, która będzie klasyczna, a zarazem niespotykana i wyjątkowa. Szukając takiego modelu warto przyjrzeć się ofercie projektantów. Idealny przykład sukni dla poszukiwaczek czegoś szczególnego znaleźliśmy w kolekcji Alexander McQueen , choć wyjątkowe kreacje można trafić również u młodych, polskich designerów.

Suknia ze 100% jedwabiu w odcieniu kości słoniowej z pięknym haftem to idealna kreacja na ślub . Składa się z gorsetu bez ramiączek i dołu uszytego z dwóch warstw. Pierwsza, z przodu została ułożona w asymetryczne drapowania, a z tyłu przechodzi w tren. Pod nią doszyto krótką spódniczkę ozdobioną haftowanymi kwiatami . Suknia ma ukryty zamek i hak mocujący, zasłonięte przez ozdobną zakładkę z tyłu.

Kreacja z kolekcji Alexander McQueen to doskonały wybór dla panny młodej, która lubi elegancję, szyk i wyrafinowanie . Suknia jest klasyczna, ale wyszukana. Połączenie tradycyjnego trenu z minispódniczką nadaje jej nowatorskiego wyglądu. Jak Wam się podoba?

Suknię można kupić w Net-A-Porter . Kosztuje 9395 euro .

Suknia ślubna Alexander McQueen:
Więcej o: