Marlena Szoka w Harper's Bazaar

Marlena Szoka w kreacjach haute couture wygląda zjawiskowo.

Ostatnio wszyscy zachwycają się Zuzanną , a przecież nasz kraj reprezentują też inne młode modelki, które równie dobrze sobie radzą. Jedną z nich jest Marlena Szoka . 22-letnia (ur. 15.05.1988) Polka zadebiutowała w 2008 na pokazie D&G. Od tamtego momentu ma już na koncie takie sukcesy, jak kampanie reklamowe Blumarine Blugirl Beachwear, Trussardi Jeans i okładka Vogue Russia. Teraz przyszedł czas na Harper's Bazaar .

Marlenę możemy podziwiać na łamach chińskiego wydania Harper's Bazaar. Modelka ubrana w przepiękne kreacje haute couture z kolekcji m.in. Dior, Armani Prive, Givenchy, Chanel, Elie Saab, Valentino i Alexandre Vauthier pozuje w wytwornych wnętrzach paryskiego hotelu Le Bristol. Zdjęcia wykonał Benjamin Kanarek .

Sesję zatytułowano "Misty ", bo fotografie są jakby zamglone. Klimat i scenografia doskonale pasują do niesamowitych i zjawiskowych kreacji z najlepszych domów mody, a Marlena w natapirowanymi włosami i porcelanową twarzą wygląda, jak arystokratka. Jak Wam się podoba?

Harper's Bazaar China kwiecień 2011

Editorial: "Misty"

Modelka: Marlena Szoka

Fotograf: Benjamin Kanarek

Strona: www.benjaminkanarekblog.com

Więcej o: