TOUS rozpoczyna współpracę z Jennifer Lopez

Piosenkarka, aktorka nominowana do Złotego Globu i tancerka została twarzą wiosennej kampanii reklamowej TOUS - firmy, której biżuterię i akcesoria można kupić w Nowym Jorku, Tokio, Londynie i Warszawie.

Słynna ikona popkultury, gospodarz dziesiątej edycji programu "American Idol", wokalistka, modelka spełniająca się w roli matki bliźniaków, wciela się w rolę ambasadorki marki Tous , która na rynku ekskluzywnej biżuterii i akcesoriów staje się silną, globalną marką, a kojarzymy ją ze słynnym symbolem misia.

Najnowsza kampania z pewnością będzie poruszająca, bo autorem zdjęć Lopez jest słynna fotografka Ellen Von Unverth . Jej doskonałe fotografie kobiet wypełnia erotyczna i zmysłowa atmosfera.

Sama Rosa Tous przyznała:

Jesteśmy niesłychanie szczęśliwi z faktu, że Jennifer wesprze nas w wiosennej kampanii. To nie tylko piękna kobieta, ale również utalentowana aktorka, muzyk i tancerka.

Salvador Tous, mąż Rosy i właściciel firmy dodał:

Łączy nas podobnie podejście do wartości rodzinnych. A Tous to rodzinny biznes. Jesteśmy przekonani, że Jennifer  będzie wspaniałym rzecznikiem firmy. Jest prawdziwa i charyzmatyczna. Nadaje się idealnie do reprezentowania marki.

Jennifer o współpracy powiedziała krótko:

Miś Tous należy do moich ulubionych. I wiemy dobrze, że wszystkie dziewczyny kochają diamenty.

Tous to firma założona w 1920 roku, która wypracowała innowacyjną formułę biżuterii. Oferuje produkty na różne okazje, ale zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami. Dzisiaj jest lifestyle'ową marką, oferującą akcesoria, perfumy, biżuterię i zegarki. Założona w Barcelonie dziś obecna jest w 45 krajach. Pierwszy sklep w Polsce otwarto w 2009 roku w Krakowie w Bonarka City Center. W listopadzie i grudniu ubiegłego roku klientów powitały salony w Silesia City Center w Katowicach i w Starym Browarze w Poznaniu. Salon w Warszawie, w Galerii Mokotów działa od końca lutego tego roku.

Produkty marki i więcej informacji znajdziecie TUTAJ .

Jesteście ciekawe efektu współpracy? My nie możemy doczekać się kampanii z udziałem Jennifer, zwłaszcza, że fotografować będzie Ellen Von Unverth!

Jennifer LopezJennifer Lopez fot. AP

Więcej o: