Andrej Pejic nie musi udawać kobiety

Większość ostatnich sesji zdjęciowych Andreja miała ten sam styl - androgyniczny model grał kobietę. Redakcja Dazed & Confused postanowiła przełamać ten trend.

Piękny model do złudzenia przypominający kobietę wywołał zamieszanie w świecie mody i zapoczątkował nową modę - prezentację damskich ubrań na androgynicznych młodzieńcach. Większość redakcji właśnie w taki sposób chciała wykorzystać Andreja ubierając go w kobiece kreacje, ale fotograf Anthony Maule wraz z zespołem Dazed & Confused wpadli na inny pomysł. Ubrali go w kosmiczne kostiumy.

Edytorial z kwietniowego numeru Dazed & Confused zatytułowany został "Gold Digger ". Andrej ubrany w niesamowite stroje z kolekcji m.in. Gareth Pugh, Manish Arora, Vivienne Westwood, Calvin Klein, Maison Martin Margiela i Burberry zagrał ludzką rzeźbę. Szalone stylizacje i rekwizyty sprawiły, że sesja jest niesamowita . Edytorial w niezwykły sposób łączy modę ze sztuką i jest doskonałym dowodem na to, że Andrej nie musi prezentować swojej damskiej urody.

GALERIA !

Andrej Pejic - uniwersalny model przyszłości >>

Andrej Pejic w sukienkach - przesada? >>

Więcej o: