Klasyka w wydaniu Versace

Styl włoskiej marki Versace można określić słowami dekoracyjny lub zmysłowy, ale rzadko kiedy mówiąc o kreacjach z logo meduzy używaliśmy wyrazu klasyka. W tym sezonie jest inaczej.

Donatella , tak samo jak jej nieżyjący brat Gianni, postawiła na zmysłowość i podkreślanie kobiecych kształtów. Projektowane przez nią kreacje są niezwykle seksowne. Można nawet powiedzieć, że są gwiazdorskie, bo suknie Versace idealnie nadają się na czerwony dywan.

Oprócz szykownych kreacji Donatella oferuje też inne rzeczy podkreślające damską sylwetkę. Ubierana przez nią kobieta przez wiele lat była pewną siebie kusicielką. Kim jest dzisiaj? Ma niewinną twarz Abbey Lee Kershaw ze spojrzeniem smutnego dziecka z mocnym makijażem. Czy kusi? Tak, ale inaczej. Nie przyciąga uwagi zmysłowymi strojami, bo prezentowane w kampanii ubrania z kolekcji na wiosnę 2011 są klasyczne . Proste kroje, delikatne zdobienia kojarzące się z uwielbianą przez rodzinę Versace starożytnością ożywiają ciekawe, geometryczne wycięcia i wstawki. Ta zaskakująca odmiana stylu bardzo nam się podoba. A Wam?

GALERIA !

Więcej o: