Anja Rubik twarzą Tufi Duek

Powoli pojawiają się zajawki kampanii na jesień/zimę 2011/2012. Anja Rubik ma już jedną na koncie.

Polka została twarzą znanej brazylijskiej marki, która w kraju Ameryki Południowej nosi nazwę Forum a zagranicą jest promowana pod nazwiskiem założyciela - Tufi Duek.

W skład imperium modowego stworzonego przez projektanta pochodzącego z Rio de Janeiro wchodzą - kobieca marka Forum słynąca z dżinsów i wieczornych kreacji oraz młodzieżowa marka Triton . Po założeniu tej drugiej marki Tufi postanowił zamienić markę Forum w firmę będącą ikoną brazylijskiej mody i tożsamości w której zmysłowość odgrywa ważną rolę. Twarzą tej stylowej marki została Anja Rubik.

Kampania marki Tufi Duek na jesień/zimę 2011/2012 jak zwykle podzieliła Internautów . Jedni uważają, że Anja jak zwykle wygląda pięknie, a innych denerwuje jej "puste spojrzenie". Najczęściej pojawiającym się zarzutem była mimika Polki, choć na kilku zdjęciach Anja zaskakuje delikatnym uśmiechem. Wiele osób skomplementowało stylizacje, a prawie wszyscy zwrócili uwagę na nowoczesne, architektoniczne buty. A co Wy sądzicie o tej kampanii?

GALERIA !

Więcej o: