Gisele Bundchen promuje kolekcję obuwia Ipanema

Gisele Bundchen kilka dni temu promowała w Stambule najnowszą wiosenno-letnią kolekcję sandałów Ipanema sygnowanych jej nazwiskiem. Zobaczcie jak się prezentowała, jak wyglądają gorące plakaty promocyjne oraz jakie modele można znaleźć w najnowszej serii!

Ipanema to brazylijska marka zajmująca się produkcją tradycyjnych kauczukowych sandałów, klapek i japonek. Jest głównym konkurentem jest bardziej znana Havaianas. Od lat zatrudnia do promocji jedną z najlepiej zarabiających modelek - Gisele Bundchen , która pochodzi właśnie z Brazylii i ma w ofercie kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem.

Modelka jeździ obecnie po świecie promując serię "Hot Sand Collection" na wiosnę i lato 2011 . Niedawno odwiedziła Stambuł ubrana w seksowną małą czarną na jedno ramię i ażurowe sandały z własnej kolekcji, która charakteryzuje się zabawnym wizerunkiem, intensywnymi kolorami , kokardkami, motylami oraz właśnie ażurowym motywem. Wszystkie modele są oczywiście wykonane z przyjaznego stopie antybakteryjnego materiału , który jest mieszanką kauczuku i plastiku.

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas GALERII . Znajdziecie w niej zdjęcia z kampanii z udziałem Gisele, fotografie wykonane na imprezie promocyjnej w Stambule, zdjęcia obuwia z najnowszej kolekcji sygnowanej nazwiskiem modelki oraz kilka modeli wraz z cenami , które można kupić w jednym z polskich internetowych sklepów.

Gisele Bundchen prezentuje sandały Ipanema w StambuleGisele Bundchen prezentuje sandały Ipanema w Stambule fot. East News

Więcej o: