Graficy VS znowu przesadzili z retuszem

Po raz kolejny graficy Victoria's Secret zaskoczyli brakiem profesjonalizmu. Patrząc na zdjęcie oszpeconej Candice zastanawiamy się, jak to jest możliwe?

Od znanych marek, które są rozpoznawalne na całym świecie wymagamy profesjonalizmu . Drobne wypadki z retuszem moglibyśmy wybaczyć rodzimej firmie, która nie ma rozbudowanego zaplecza i odpowiedniej ilości pracowników lub funduszy, by zapłacić zawodowcom za obróbkę zdjęć. Jednak marka Victoria's Secret nie jest początkującą firmą, a ogromną korporacją. Jak widać nawet takim firmom przytrafiają się pomyłki.

Zdjęcie Candice Swanepoel prezentującej Miraculous Multi-way Push-up Bandeau Top zostało nieprofesjonalnie wyretuszowane. Modelka ma dziwnie wyglądające ręce i wcięcie w talii. Wygląda to nienaturalnie i wyjątkowo rzuca się w oczy. Zastanawiamy się jak można było do tego dopuścić. Powszechnie bowiem wiadomo, że od czasu ostatniego zamieszania z brakiem ręki Marissy Miller , czy odchudzonymi nogami innej modelki firma VS jest na świeczniku Internautów.

Sprawa jest wyjątkowo dziwna również w kontekście ostatnich doniesień o spadającej wadze Candice i spekulacjach czy straci kontrakt z VS, czy nie. Wszyscy twierdzą, że piękny Aniołek zbytnio stracił na wadze, a graficy i tak uważają, że niedostatecznie.

Więcej o: