Stylowe podróżowanie z Victorią Beckham

Victoria Beckham często podróżuje i doskonale wie, jak wyglądać stylowo w każdej sytuacji. Jej zdaniem najważniejsze są odpowiednie dodatki.

Marka odzieżowa byłej piosenkarki ze zespołu Spice Girls okazała się sukcesem , co zaskoczyło wiele osób z branży. Jej styl był często krytykowany i wydawało się, że zupełnie nie ma poczucia smaku, jednak Victoria udowodniła, że zna się na modzie i eleganckiej klasyce . Oczywiście, że za jej kolekcją stoi sztab projektantów i doradców, ale zapewne właścicielka marki ma decydujący głos, bo sama nosi rzeczy sygnowane jej nazwiskiem.

Czy to, że pani Beckham promuje własny styl jest złe? Niekoniecznie. Okazuje się, że dla wielu kobiet na całym świecie jest wzorem do naśladowania. Jej klientki lubią elegancję, minimalizm i klasykę doprawioną odrobiną trendów. Chcą wyglądać szykownie w każdej sytuacji , o czym dobrze wie Victoria. Dlatego w jej kolekcji znalazła się elegancka, skórzana torba podróżna . To naprawdę stylowy dodatek, z którym prosto z samolotu można się udać do pracy czy na spotkanie. Naszym zdaniem to doskonałe rozwiązanie. A Waszym?

GALERIA !

Więcej o: