Weekend Luli i Gaga Models - foto + wideo

Monika Jagaciak (JAC) jako stylistka, ekipa agencji Gaga Models, dwaj świetni fotografowie i sztorm w kadrze - obejrzyjcie materiał z sesji w Ustroniu Morskim i sprawdźcie, co mają do powiedzenia o swojej pracy modelki, których kariera dopiero się rozpoczyna!

Tak zwariowanego weekendu jeszcze nie przeżyliśmy a plaża w Ustroniu nie gościła do tej pory tylu świetnie zapowiadających się modelek. Gaga Models zaprosiła nas z kamerą na swoje przedświąteczne zgrupowanie, podczas którego powstało kilka sesji - stylizowanych między innymi przez Monikę Jagaciak (JAC) , która z tej okazji i specjalnie dla swojej macierzystej agencji przyleciała do Polski. Fotografowali Mateusz Jerzyk i Igor Drozdowski , a znając pomysły całej ekipy, nawet militarne gadżety i spadochron na planie nie powinny były nas zdziwić :).

W galerii obejrzyjcie galerię z Ustronia Morskiego, a poniżej relację wideo. Już wkrótce także wywiad z Moniką Jagaciak , w którym zdradziła, co na jej temat w sieci jest nieprawdą i czemu kilka lat temu zdecydowała się na współpracę właśnie z poznańską agencją modelek.

Materiał wideo: Marek Borniński / 4everstudio.pl

Produkcja wideo: Marta Anna Kowalska

Foto: Mateusz Jerzyk, Igor Drozdowski

Produkcja sesji: Krysia Polewska

Stylizacje: Monika Jagaciak JAC i Małgorzata Przybylska

Wizaż: Magdalena Sommerfeld-Benrot

Więcej o: