Okulary Burberry przebiją Ray-Ban?

Burberry doskonale umacnia swoją pozycję najbardziej pożądanej marki na świecie. Do kolekcji "must have", jak trencz czy słynna torebka w kratę dodano kolejny - okulary.

Odmładzanie brytyjskiej marki, która jeszcze nie tak dawno kojarzyła się z angielskim stylem i charakterystyczną kratą oraz trenczami wychodzi doskonale. Od kilku sezonów Burberry Prorsum zachwyca niesamowitymi pomysłami na odświeżenie klasyków. Trencze nabijane ćwiekami to tylko jeden z ciekawych pomysłów. Podoba nam się nowoczesne podejście do kraty - zabawy wielkością i jej modyfikacje, ale to nie wszystko czym Brytyjczycy z Christopherem Baileyem na czele zachwycają.

Nowa strategia mająca na celu przyciągnięcie młodszych klientów nie przejawia się wyłącznie w marketingu, ale i planowaniu kolekcji. W tym roku hitem lata będą proste okulary Burberry przypominające trochę kultowe, ale już zbyt oklepane Ray-Bany . Burberry oferuje je w ośmiu kolorach - od fuksji, przez pomarańcz, żółć, aż po miętę. Oczywiście nie mogło zabraknąć też białych i czarnych klasyków dla wielbicieli tradycji. Model jest prosty i uniwersalny. Do doskonała alternatywa dla osób, lubiących wyróżniać się z tłumu.

Jak Wam się podobają? Mają szansę przebić popularność Ray-Banów?

GALERIA !

Okulary Burberry:
Więcej o: