Genialna sesja w wakacyjnym klimacie

Kolory, letni klimat i wypoczynek to doskonale dodaje energii. Sesja z francuskiego Elle jest totalnie optymistyczna. Jesteśmy zachwyceni!

Kolory, doskonałe ujęcia i niezwykły, wakacyjny klimat wprawił nas w wakacyjna euforię. Dawno nie widzieliśmy równie wesołej i barwnej sesji, która nastraja tak optymistycznie. Francuskiej redakcji Elle udało się zobrazować prawdziwe i bardzo nam bliskie znaczenie "Summer od fun ". Idealne wakacje uchwycił Ben Watts , a w rolę stylowej fanki odpoczynku wcieliła się urocza Marloes Horst .

Zdjęcia nie są może genialne, a stylizacje nie porywają, ale mimo to sesja zwróciła naszą uwagę i trafia do ulubionych. Całościowo, edytorial przypomina niezwykły album zdjęć z wakacji , ale warto zwrócić uwagę również na poszczególne fotografie. Ben Watts doskonale wybiera miejsca i scenografię. Każda z nich jest inna, ale w tym samym klimacie - wakacyjnego szaleństwa. Oprócz scenerii, pięknych barw i słonecznej aury zachwyciły nas też kolorowe ramki i dopiski m.in. "south beach miami". Takie zdjęcia chcielibyśmy mieć w swoim, wakacyjnym albumie!

GALERIA !

Więcej o: