Zuzanna Bijoch w kampanii Louis Vuitton

To prawdziwy sukces. Nasza debiutantka, Zuzanna Bijoch została twarzą jednego z najbardziej znanych marek luksusowych na świecie - Louis Vuitton. To nie udało się nawet Anji Rubik.

Zuzanna Bijoch , mimo że dopiero rozpoczyna karierę jest jedną z najbardziej obiecujących modelek. Ta, mało znana modelka została wypatrzona przez samą Miuccię Pradę i wystąpiła w kampanii włoskiego domu mody na wiosnę/lato 2011. W październiku 2010 została zarezerwowana na wyłączność przez królową włoskiej mody i wzięła udział jedynie w pokazach jej marek. To wielki sukces , bowiem Zuzanna na światowym wybiegu zadebiutowała w lipcu 2010 podczas pokazu couture domu mody Georges Chakra. W tym samym roku wzięła udział w pokazach Jason Wu, Topshop Unique, Salvatore Ferragamo i Marni. Następnie podbiła lutowe tygodnie mody. Otwierała jesienne pokazy Carlos Miele, Rue du Mail, Thakoon i Victoria Beckham a zamykała Balenciaga, J.Mendel i Victoria Beckham. Młoda Polka została tez wybrana do niezwykłego pokazu Louis Vuitton na jesień/zimę 2011/2012. Już wtedy można się było spodziewać, że jej kariera nabierze tempa, ale nikt się nie spodziewał takiego kontraktu, choć byliśmy pewni, ze przyszłość modelingu należy do Zuzanny .

Zuzanna Bijoch razem z Daphne Groeneveld, Gertrud Hegelund, Nyashą Matonhodze, Ana?s Pouliot i Fei Fei Sun pozowały przed obiektywem Stevena Meisela do najnowszej kampanii LV . Na razie w sieci pojawiły się jedynie zdjęcia Zuzanny, Daphne i Anais. Nie możemy doczekać się na kolejne.

Więcej o Zuzannie:

Zuzanna Bijoch - przyszłość należy do niej >>

Więcej o: