Szczupła Kasia Struss

Kasia wraca do modelingu. Po krótkiej przerwie wzięła udział w sesji kolekcji Gucci Resort 2012.

Jakiś czas temu menadżerka Kasiu Struss powiedziała w wywiadzie, że modelka robi przerwę w karierze , by skupić się na innych projektach. Podobno Polka chce się zająć projektowaniem, a według niektórych serwisów Kasia już zaprojektowała kolekcję T-shirtów (o tym przeczytacie w naszym śledztwie).

Kasia Struss faktycznie mniej pracowała. Nie pojawiła się na ostatnim tygodniu mody, a w sezonie wiosna/lato 2011 wystąpiła jedynie w kampanii - Miu Miu , która przysporzyła jej problemów - Kasię oskarżono o anoreksję a włoską markę o promowanie chudości. Może stąd ta przerwa?

Waga Kasia od dłuższego czasu jest tematem dyskusji. Doszło nawet do tego, że z powodu szczupłej budowy ciała modelka nie mogła wziąć udziału w pokazie Tommy'ego Hilfigera . Po tych aferach agentka Kasi obiecywała, że popracują nad jej sylwetką, ale na zdjęciach z najnowszego lookbook'u Gucci Kasia wygląda, jak zawsze - niezwykle szczupło.

Czy jej waga i podobno dziedziczna szczupłość może być powodem przerwy w karierze ? Media donoszą o królowaniu rozmiaru zero i propagowaniu anoreksji wśród modelek, ale na przykładzie Kasi widać, że zbyt szczupła sylwetka nie jest wcale aż taką zaletą, jak się wydaje.

Kasia Struss oskarżona o anoreksję >>

Kasia Struss za chuda dla Hilfigera >>

Więcej o: