Balerina w filmie reklamowym Chloe

Słynna primabalerina wzięła udział w reklamie francuskiego domu mody Chloe. Film z jej udziałem jest jednym z najpiękniejszych klipów tego sezonu.

Jedna z najsłynniejszych nowojorskich balerin, Janie Taylor testowała rzeczy z kolekcji Chloe na wiosnę/lato 2011 . Plisowane spódnice i zwiewne sukienki były bowiem inspirowane strojami tanecznymi, dlatego doskonale sprawdzają się w tańcu.

Primabalerina razem z choreografem i tancerzem, Justinem Peckiem wzięli udział w filmie reklamowym Chloe. Za kamerą stanął Bon Duke i zamiast tradycyjnie sfilmować tańczącą wybrał nietypowe ujęcia.

Zawsze widzimy balet z przodu," - powiedział. "Tutaj była okazja, aby pokazać to z boku, od tyłu, z każdej strony i stworzyć naprawdę wyjątkowe doświadczenie wizualne."

Film jest naprawdę piękny . Uwaga nie jest, jak zwykle, skupiona na całości, ale na fragmentach i poszczególnych pozach. Dzięki temu doskonale widać piękne stroje z kolekcji oraz to, jak doskonale wyglądają w tańcu. O plisowanej spódnicy z kolekcji Chloe na wiosnę/lato 2011 marzy na pewno niejedna kobieta.

 
Więcej o: