Baptiste Giabiconi - najlepszy i najprzystojniejszy

Muza Karla Lagerfelda - Baptiste Giabiconi od dłuższego czasu króluje w rankingach najprzystojniejszych mężczyzn. Czy w Waszym zestawieniu modeli zająłby pierwsze miejsce?

Według redakcji magazynu Dorian Baptiste Giabiconi jest najlepszym modelem na świecie . Jest to zgodne z prawdą, bo męskim rankingu models.com zajmuje on pierwsze miejsce . Swoją popularność i obecność w czołówce rankingów najprzystojniejszych i najlepiej zarabiających mężczyzn zawdzięcza Karlowi Lagerfeldowi . Mówi się, że młody Francuz przypomina projektantowi Chanel siebie z młodości, dlatego kreator postanowił wziąć go pod swoje skrzydła. Dzięki tej opiece Baptiste został modelem, który osiąga największe sukcesy w branży. Żaden inny przystojniak nie bierze udziału w każdym przedsięwzięciu Karla, czy to jest film reklamowy Chanel, pokaz mody, czy sesja dla innej firmy. Mając takie kontrakty w portfolio Baptiste jeszcze długi czas będzie na szczycie rankingów .

Czy jednak jest najlepszy i najprzystojniejszy ? Czy bez opieki i wsparcia guru francuskiej mody osiągnąłby tak wiele? Nie można mu zarzucić braku urody, czy pięknego ciała, ale to, czy jest przystojny, jest kwestią gustu. Zobaczcie zdjęcia z najnowszej sesji do magazynu Dorian, w której Baptiste prezentuje swoją muskulaturę. Uważacie, że zasługuje na miano najlepszego i najprzystojniejszego modela?

Dorian lato 2011

Model: Baptiste Giabiconi

Fotograf: Benjamin Falk

Stylizacja: Jake Rydqvist

Ranking modeli - 1. Baptiste Giabiconi >>

 
Więcej o: