Dwustronne dżinsy Bleulab

Amerykański projektant stworzył dwustronne dżinsy. To prawdziwy przełom w modzie!

Carl Jones zajmuje się projektowaniem od 10 lat i ma świadomość, czego potrzebuje, by odnieść sukces. Bez dobrego, pomysłowego produktu żaden butik nie chciałby dać mu szansy, ale udało mu się taki stworzyć. Uszył dwustronne dżinsy, które sprzedaje pod marką Bleulab.

Gdybym próbował sprzedać podstawowe dżinsy z pięcioma kieszeniami, nie odniósłbym sukcesu na tym rynku, ale ja mam trochę coś innego i specjalnego. Bleulab oferuje opcje i sklepy były skłonne dać mi szansę." - powiedział projektant.

Jego produkt doskonale wpisuje się w trendy społeczne. Konsumenci szukają uniwersalności i możliwości. Kosmetyki 2 w 1 już dawno zdobyły rynek a teraz czas na ubrania.

Projektuję dla osoby, która kocha modę, opcje, nowe rzeczy i dużo podróżuje." - powiedział Jones. - "Zamiast pakowania sześciu par dżinsów, można zapakować trzy. Jest to produkt, który lubią młodzi ludzie, jak i bardziej dojrzałe kobiety."

Odwracalne dżinsy Bleulab mają dwustronne guziki, suwaki i z obu stron mają 5 kieszeni. W pierwszej kolekcji znalazło się 12 modeli w różnych kolorach. Z jednej strony mają tradycyjne odcienie denimu - błękitny, niebieski, granatowy, szary i czarny, a z drugiej żywe barwy - m.in. turkus, czy fiolet. W jesiennej będzie 20 kolorów i 4 fasony - legginsy, skinny, boot cut i wide leg. Oferta zostanie poszerzona o bluzki i kurtki .

Pierwsze modele pojawiły się w American Rag. Teraz dostępne są już w sklepach Neiman Marcus, Henri Bendel, SaksFifthAvenue.com i Singer22.com. Kosztują od 174 - 216 dolarów .

Polecamy:

Kolorowe dżinsy Ksubi >>

Więcej o: