Gisele Bundchen miliarderką

Brazylijska modelka Gisele Bundchen może zostać pierwszą modelką, która trafi na listę miliarderów.

Kobiety na całym świecie mają wiele powodów by zazdrościć Gisele Bundchen. Jest piękna, odnosi sukcesy i jest szczęśliwą żoną oraz matką. W dodatku ma szansę zostać pierwszą miliarderką wśród modelek .

Brazylijka od lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek na świecie. Analitycy szacują, że na wybiegu zarobiła już 250 milionów dolarów, a w ubiegłym roku do swojej fortuny dodała 45 milionów. Jednak Gisesle nie osiąga zysków wyłącznie dzięki lukratywnym kontraktom reklamowym, ale zyskuje też na własnych przedsięwzięciach. Jest równie doskonałym biznesmenem , jak modelką.

Gisele Bundchen projektuje i sprzedaje klapki pod szyldem Ipanema , które w zeszłym roku przyniosły jej kolejne 250 milionów dolarów. Sukces odniosła również jej kolekcja bielizny zaprojektowanej dla marki Hope , dzięki której zarobiła 19 milionów. Brazylijka ma również linię kosmetyków Sejaa Pure Skincare (ostatnio pojawiły się informacje, że zamierza ją sprzedać) oraz własną linię ubrań C&M . Ostatnio modelka dodała do listy przedsięwzięć markę bielizny - Gisele Bundchen Brazilian Intimates .

Warto wspomnieć, że modelka zarabia również na nieruchomościach . Ma hotel w brazylijskim mieście Tancoso, ziemię w brazylijskim stanie Bahia, willę na Kostaryce i dom w Brentwood w Kalifornii.

Magazyn Forbes oszacował, że jeśli do zysków z modelingu dodać przychody z pozostałych przedsięwzięć to na koncie supermodelki już niedługo uzbiera się okrągły miliard i Gisele Bundchen zostanie pierwszą miliarderką wśród modelek.

GALERIA !

Więcej o: