Powrót Claudii Schiffer

Jedna z najsłynniejszych modelek świata, 40-letnia Claudia Schiffer powróciła na łamach Harper's Bazaar. Jak to możliwe, że nadal zachwyca?

Po 23 latach w branży niemiecka modelka Claudia Schiffer zarobiła 40 milionów dolarów i ma imponujące doświadczenie, którego może jej pozazdrościć nawet Kate Moss. Niemka wystąpiła w wielu pokazach, była twarzą najbardziej znanych firm, a w swoim portfolio ma ponad 500 okładek . Ta weteranka modelingu mogłaby niejedną młodszą koleżankę z branży nauczyć, jak pozować i zachwycać przed obiektywem. W lipcowym numerze Harper's Baazar udowadnia, że doskonale zna się na swoim fachu.

Zdjęcia 40-letniej modelki zrobił Horst Diekgerdes . Claudia ubrana w stroje idealne na wakacje wygląda równie pięknie, jak kilkanaście lat wcześniej. Jest piękna i naturalna. Zachwyca urodą i doskonałą sylwetką. Niemka sukces zawdzięcza podobieństwu do pięknej Francuzki - Brigitte Bardot i choć Lara Stone została okrzyknięta jej następczynią, to my nadal wolimy Claudię. Jest w niej coś magicznego... może to nostalgia za erą supermodelek, a może nieprzemijający zachwyt jej urodą.

40 okładek z Claudią Schiffer >>

Więcej o: