Niesamowita sesja

Najczęściej narzekamy na retusz zdjęć, ale w przypadku sesji Tima Wonga jest on wręcz na miejscu.

Sesja pojawiła się w majowym numerze magazynu Baccart. Zrealizowana została przez studio Skyes Picture House. Za obiektywem stanął Tim Wong , makijażem zajęła się Karen Yiu, a stylizacją Anson Lau. W roli głównej wystąpiła Venus Hung i aż trudno uwierzyć, że na zdjęciach jest tylko ona.

Fotografie zostały poddane obróbce graficznej . Klatki kilku różnych ujęć nałożono na siebie i stworzono niesamowite obrazy . Oczywiście widać, że to zasługa grafika, ale to jeszcze dodaje uroku świetnym zdjęciom. Od nich nie można wręcz odciągnąć wzorku. Podoba nam się zwłaszcza fotografia na której Venus się śmieje . Patrząc na nią ma się wrażenie, że zaraz się poruszy. Doskonałe !

Programy graficzne potrafią zdziałać cuda i nie powinny służyć wyłącznie do retuszu zmarszczek, czy odchudzania gwiazd. Choć wielu fotografików preferujących tradycyjną metodę robienia zdjęć uważa, że przerobione fotografie powinny mieć swoją nazwę dzięki, to uważamy, że sesje takie, jak ta są doskonałym przykładem ich wykorzystania. Brawo !

Baccarat Maj 2011

Modelka: Venus Hung

Fotograf: Tim Wong

Stylizacja: Anson Lau

Makijaż: Karen Yiu

Włosy: Ritz Lam

Więcej o: