Przepiękna kolekcja - Zac Posen Resort 2012

Zac Posen kolekcją Resort 2012 zachwyca i udowadnia, że doskonale wie, jak ubierać kobiety. Prezentuje wyrafinowany kunszt w najlepszym wydaniu.

Młody projektant doskonale odnajduje się w stylu czerwonego dywanu. Jego suknie nadają się na ważne gale i są godne księżniczek. W kolekcji Resort 2012 nie mogło więc zabraknąć przepięknych kreacji na wieczór . Zac Posen postawił na warstwowość i cięte materiały. Doskonale poradził sobie z konstrukcją gorsetu i rozkloszowanymi dołami. Treny w jego wydaniu wyglądają jakby unosiło je powietrze. Piękne stroje wyróżnia doskonałe krawiectwo, które od lat jest domeną tego, utalentowanego 30-latka.

Zachwycające suknie są głównym trzonem kolekcji Resort 2012, choć Posen nie zapomniał o strojach na co dzień . W kolekcji znajdziemy również eleganckie kostiumy - spodnie, ołówkowe spódnice i żakiety. Na uwagę zasługują przepiękne koszule z misternymi rękawami z pociętego szyfonu. Wyglądają niesamowicie. Podobają się nam również ciekawie skrojone marynarki i męski look w interpretacji Posena, który zachowuje kobiecą stylistykę.

Kolekcja Zac Posen Resort 2012 zapiera dech w piersiach. To idealna propozycja dla kobiet, które lubią wytworny styl w hollywoodzkim wydaniu .

GALERIA !

Więcej o: