Modny Zombie Boy

Zombie Boy odwiedził Polskę i od razu dostał kilka propozycji. Wystąpił w kilku sesjach m.in. kolekcji Rodrigo De La Garza.

O tym, że Rick Genset przyjechał do Polski wiedzieliśmy już jakiś czas temu. Jednak nie spodziewaliśmy się, że będzie tak rozchwytywany . Wziął udział w sesji do magazynu Fashion razem z Moniką JAC Jagaciak, pozował (fot. Marcin Kempski) w kolorowych garniturach z kolekcji Rodrigo De La Garza , meksykańskiego projektanta szyjącego w Polsce, ale to jeszcze nie wszystko. Wystąpił również w innej sesji, ale ona jeszcze nie została ujawniona. Zapewne niebawem pojawi się w sieci. Tylko czy wtedy będzie równie sensacyjna ? Czy wywoła taki szum, jak dwie pierwsze? Może jej potencjał został już zmarnowany, bo po pierwszym zaskoczeniu, jakie wywoła okładka Fashion Magazine Zomie Boy dla Polaków nie będzie już niczym nowym ?

Każdy chce być pierwszy. O to w tym wszystkim chodzi. O szybką reakcję na nową modę i temat, zaciekawienie i zapoznanie ludzi z czymś sensacyjnym. Dlatego nie wydaje nam się, by eksploatacja tak charakterystycznego modela, jak Zombie Boy, miała jakikolwiek sens. Jego urody nie da się zmienić dzięki charakteryzacji i w każdej sesji będzie wyglądać podobnie - jak szokująco wytatuowany chłopak. Ale po kilku sesjach z jego udziałem, widząc kolejną pomyślimy "to już było" i zastanowimy się nad brakiem kreatywności oraz żerowaniem na sensacyjnym temacie. czy dobrze, że "Polska" rzuciła się na łakomy kąsek? Pewnie tak, tylko z czasem zrobi się on mdły.

GALERIA !

De La Garza - Lookbook Summer 2011 z Zombie Boy - Backstage

 
Więcej o: