Niesamowite zwierzęta Louis Vuitton

Dom mody Louis Vuitton poprosił utalentowaną artystkę Billie Achilleos, by stworzyła figurki zwierząt z małych, skórzanych akcesoriów z logo LV.

Współpraca została nawiązana z okazji wprowadzenia usługi "Mon Monogram" - oznaczania produktów własnym monogramem, do kategorii małych, skórzanych akcesoriów . Archilleos stworzyła cztery zwierzęta - kameleona, pancernika, konika polnego i bobra używając do tego wyłącznie akcesoriów francuskiej marki. Niezwykłe jest to, że żaden z dodatków nie zostało zniszczony przy tworzeniu figurek, bo wszystkie z nich mają na celu prezentację zalet małych akcesoriów.

Każde zwierzę podkreśla jakąś cechę tych produktów. Pancernik jest symbolem miękkości, trwałości i wysokiej jakość skóry, kameleon - dostępnej palety kolorów. Konik polny został wykonany z produktów z zamkami i zatrzaskami, które przypominają odgłosy owadów, a bóbr to funkcjonalność i sprytne sposoby organizacji życia.

Pomysł firmy Louis Vuitton jest wyjątkowy i niezwykły, ale nie tylko efekt pracy ( GALERIA ) zasługuje na uwagę. Bardzo ciekawe jest to, jak artystka pracuje . Można to zobaczyć na filmie .

 
Więcej o: