Supermodelki lat 90. znowu razem

Supermodelki lat 90. znowu wystąpią w teledysku. Tym razem Duran, Duran.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w modelingu lat 90. było nakręcenie teledysku "Freedom ", w którym wzięły udział supermodelki - Naomi Campbell, Linda Evangelista, Christy Turlington, Tatjana Patitz i Cindy Crawford. Kultowy film było tak ważny, że w jednym z ostatnich wywiadów Kate Moss wyznała , że w portfolio brakuje jej właśnie tej pracy. Gdy pojawiła się informacja o tym, że Naomi Cambell zbiera koleżanki z branży do udziału w najnowszym wideo Duran Duran jedną z nich miała być Kate Moss. Niestety już wiemy, że Brytyjka nie wzięła udziału w nagraniu.

Teledysk Duran Duran Girls panicTeledysk Duran Duran Girls panic fot. TFS

Naomi Campbell oraz Yasmin Le Bon , żona Simona, piosenkarza Duran Duran, do współpracy zaprosiły Cindy Crawford, Evę Herzigovą i Helenę Christensen. Supermodelki wzięły udział w zdjęciach do najnowszego teledysku Duran Duran zatytułowanego "Girl Panic ". Reżyserii podjął się Jonas Ackerlund , który zrobił m.in. teledysk "Paparazzi" Lady Gagi. Nagranie odbyło się w centrum Londynu. Z doniesień wiadomo, że film ma być utrzymany w stylu lat 90. Nie wiadomo jednak, czy będzie przypominał wideo z 1981 do piosenki Duran Duran "Girls on Film", czy raczej "Freedom" George'a Michaela.

Film zostanie oficjalnie zaprezentowany jeszcze w tym roku . Zanim odbędzie się jego premiera zaplanowana jest akcja wirusowa - co jakiś czas do Internetu będzie trafiać kolejny odcinek klipu. nie możemy się doczekać. To będzie najważniejszy film nadchodzącej jesieni.

Duran Duran - Girls On Film

 

George Michael - Freedom

 
Więcej o: