Blake Lively na premierze "Green Lantern"

Blake Lively, jedna z twarzy domu mody Chanel, na premierze filmu "Green Lantern" pokazała się... w Chanel.

Styl Blake Lively uwielbiają miliony fanów jak i same tuzy świata mody: Anna Wintour czy Karl Lagerfeld. Nie dziwi nas to. Owa "It girl" cokolwiek by nie założyła na siebie, zawsze wygląda olśniewająco i zjawiskowo.

Gwiazda serialu "Plotkara" pojawiła się ostatnio na premierze filmu w reżyserii Martina Campbella pt. "Green Lantern" w dość oryginalnej i odważnej kreacji. Biała sukienka pochodziła z wiosennej kolekcji Chanel Haute Couture z 2009 roku . Elementem dekoracyjnym kreacji, który przykuwa wzrok, są koronkowe kwiaty naszyte na tiul.

Dopełnieniem całej stylizacji była biżuteria autorstwa znanej nowojorskiej projektantki ekskluzywnych błyskotek - Lorraine Schwartz , oraz srebrne buty na dość wysokim obcasie. Blake spięła jasne pukle włosów w dość niedbały sposób przy użyciu złotej spinki w formie kwiatu.

Naszym zdaniem Blake decydując się na tę stylizacje po raz kolejny udowodniła, że zna się na modzie, a zabawa nią nie jest jej obca. Nic więc dziwnego, że tyle młodych kobiet i nastolatek wzoruje się na niej. Brawo Blake!

A Wam jak podoba się jej stylizacja?

Blake LivelyBlake Lively AFP/EAST NEWS/ROBYN BECK

Pokaz Chanel 2009Pokaz Chanel 2009 Pokaz Chanel 2009

Zobacz również:

Blake Lively w lipcowym Glamour

Więcej o: