Alexander Wang Resort 2012 - nowoczesna wygoda

Alexander Wang jest jednym z najbardziej utalentowanych projektantów. Nie dość, że tworzy świetne kreacje to pamięta o tym, że są dla ludzi.

Moda sportowa ma się coraz lepiej. Jako jedna z pierwszych odmieniła ją Stella McCartney pracując dla adidasa. Połączyła trendy ze sportowymi fasonami. Dziś jest to codziennością, choć niewielu projektantów preferuje casualowy styl. Jednym z niewielu jest Alexander Wang , który od kilku sezonów zaskakuje nowoczesną interpretacją wygody.

Najnowsza kolekcja Resort 2012 jest doskonała. Kontrastujące zestawienia barw, świetne fasony i doskonała interpretacja trendów zapewni jej powodzenie. Amerykański projektant zaczerpnął inspiracje ze sportów wodnych, a zwłaszcza z pianek wodnych. Wykorzystał charakterystyczne dwukolorowe zestawy barw i zapięcia. W tej kolekcji dużo jest suwaków i ostrych cięć. Ramiona są szerokie, ale rękawy luźno opadają. Na największą uwagę zasługują doskonałe okrycia wierzchnie. Zwłaszcza świetne, kolorowe kurtki i płaszcze. Warto przyjrzeć się również sukienkom o sportowym kroju .

Kolekcja Alexander Wang Resort 2012 to skarbnica ciekawych rozwiązań. Ta kolekcja jest jedną z najlepszych jakie widzieliśmy w ostatnim czasie.

GALERIA !

Więcej o: