Prabal Gurung Resort 2012 - udany debiut

Młody projektant Prabal Gurung zaprezentował swoją pierwszą kolekcję Resort. Postawił na elegancję w młodzieżowym stylu.

Kariera Prabala nabiera rozpędu. W tym roku został wyróżniony przez firmę Swarovski i otrzymał nagrodę CFDA's Swarovski Award dla najlepszego projektanta mody damskiej. Zaprezentował również pierwszą kolekcję Resort 2012 .

Promując najnowsze projekty Prabal Gurung postawił na viral marketing. Przedsmak kolekcji zaprezentował w krótkim wideo raperki Rye Rye . W teledysku "New Thing" młoda piosenkarka wystąpiła w rzeczach z jego nowej kolekcji.

Straliśmy się zrobić modowe wideo, które nie mówi o modzie, ale jest o niej." - powiedział kreator.

W filmie Rye Rye tańczy w cieniowanej, cekinowej sukience doskonałej na wieczór. Prezentuje też jedwabną koszulę z żółtym, różowym i czarnym nadrukiem oraz suknię w grochy. Barwna kolekcja doskonale wygląda w takim stylu "old-school" .

Chciałem zrobić coś nie tylko komercyjnego, ale i pociągającego." - powiedział Prabal.

Jego kolekcja jest właśnie taka. Dużo w niej uniwersalnych klasyków w ostrzejszej oprawie, jak choćby zielona sukienka, czy koszula z kwiecistymi wykończeniami, ale i bardziej awangardowych projektów .

GALERIA !

 
Więcej o: