JAC jedną z modelek Dolce & Gabbana

Monika Jagaciak zwana JAC, razem z pięcioma sławnymi modelkami, wzięła udział w sesji kolekcji Dolce & Gabbana na jesień/zimę 2011/2012.

W sesji kolekcji włoskiego duetu na jesień/zimę 2011/2012 wzięło udział sześć znanych modelek - Isabeli Fontana, Liu Wen, Maryna Linchuk, Constance Jablonski, Kate King oraz Polka - Monika Jagaciak. Trzy z nich - Isabeli, Maryna i Constance, prezentowały kobiece sukienki, a pozostałe piękności wystylizowane zostały na mężczyzn. Liu, Kate i JAC ubrano w męskie zestawy.

Zdjęcia ulicznego "gangu" zrobił Steven Klein . Podoba nam się koncepcja i scenografia. Pomysł na podzielenie grupy i zaprezentowanie męskiej oraz damskiej części kolekcji jest bardzo dobry. Dzięki niemu widzimy wszechstronność kolekcji Dolce & Gabbana, w której znajdziemy sukienki, jak i kamizelki czy spodnie. Warto się również przyjrzeć stylizacjom . Na jednym zdjęciu Isabeli ma czarne skarpetki i białe szpilki. Ciekawy jest również zestaw JAC z niebieskimi, cekinowymi spodniami. Z ciekawością czekamy na więcej zdjęć z tej kampanii.

Więcej o: