Anna Jagodzińska spotyka się z Leonardo DiCaprio?

Zagraniczne media obiegła wiadomość o nocnym spotkaniu Leonardo DiCaprio i polskiej modelki Anny Jagodzińskiej. Parę przyłapał paparazzi.

Nowojorski reporter nie miał pojęcia kim jest tajemnicza blondynka, z którą o drugiej w nocy spotkał znanego aktora, ale był pewien, że nie jest to Blake Lively ani Bar Refaeli, z którymi ostatnio widywano DiCaprio. My nie mamy wątpliwości, to polska modelka - Anna Maria Jagodzińska .

Zgodnie z doniesieniami aktor chciał przekonać fotografa , by nigdzie nie publikował zdjęć i że są jedynie przyjaciółmi a Anna uciekła, jak tylko zorientowała się, że są fotografowani. Afera z pewnością komplikuje sytuację aktora. Jakiś czas temu definitywnie rozstał się z wieloletnią przyjaciółką Bar Refaeli, a na festiwalu w Cannes pojawił się w towarzystwie Blake Lively , choć para nie potwierdziła, że jest razem.

Patrząc na zdjęcia towarzyszki Leo całkiem prawdopodobne, że Anna mogłaby być jedną z jego dziewczyn. Aktor ma słabość do pięknych blondynek. Spotykał się z Gisele Bundchen , Bar Refaeli oraz Anną Vyalitsyną . A w ostatnim czasie widziano go z Blake oraz Polką, jedną z najlepszych modelek świata. Czy nie wydaje się Wam, ze wszystkie są trochę do siebie podobne ?

Leonardo DiCaprio, Gisele Bundchen, Bar Refaeli, Anna Vyalitsyna, Blake Lively i Anna JagodzińskaLeonardo DiCaprio, Gisele Bundchen, Bar Refaeli, Anna Vyalitsyna, Blake Lively i Anna Jagodzińska fot. kolaż lula.pl

źródło: 5min

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: