Claudia Schiffer twarzą Chanel Eyewear

Karl Lagerfeld do najnowszej kampanii okularów Chanel wybrał swoją ulubienicę - Claudię Schiffer.

Przyjaźń między Claudią a Karlem trwa od wielu lat. Oboje pochodzą z Niemiec i może to ich zbliżyło. Jasnowłosa piękność była jedną z topmodelek lat 90. a Karl nie uznaje innych modelek z rodzinnego kraju. O popularnej w Stanach Zjednoczonych Heid Klum wypowiada się z nieukrywaną pogardą. Twierdzi, że nie ma pojęcia kim ona jest. Za to Claudia jest dla niego symbolem sukcesu i to ją wybrał do najnowszej kampanii kolekcji Chanel Eyewear na jesień/zimę 2011.

Claudia Schiffer w kampanii Chanel Eyewear jesień/zima 2011Claudia Schiffer w kampanii Chanel Eyewear jesień/zima 2011 fot. mat. prasowe

Zdjęcia zrobił Karl i ,jak zwykle, utrzymane są w jego ulubionej, czarno-białej stylistyce, która pasuje do eleganckich okularów Chanel z kolekcji na nadchodzący sezon. Karl na jesień i zimę proponuje kultowe modele w nowoczesnej interpretacji. Aviatorki, kwadratowe oprawki, jak i tzw. "kocie oczy" ozdobione zostały łańcuchami przeplecionymi paskami z owczej skóry. To ciekawe rozwiązanie przypadnie do gustu wielbicielkom stylu Chanel autorstwa Lagerfelda.

Karl jest mistrzem w unowocześnianiu stylu Coco Chanel i co sezon zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami. Jego zmodyfikowane klasyki są jak 40-letnia Claudia - pomimo upływu lat nadal zachwycają.

Powrót Claudii Schiffer

Więcej o: