Mariana Idźkowska w Papercut

Mariana Idźkowska w obiektywie utalentowanego fotografa Łukasza Pukowca wygląda doskonale. To kolejna, polska modelka, której nazwisko warto zapamiętać.

Piękna Mariana Idźkowska , ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Została twarzą D&G na wiosnę/lato 2011 , a od kilku sezonów współpracuje z marką Marks & Spencer . Miała również kilka sesji do najważniejszych magazynów o modzie m.in. Vogue, czy Harper's Bazaar, a teraz możemy ją podziwiać w sesji do amerykańskiego magazynu Papercut . Zdjęcia zrobił Łukasz Pukowiec . Sesja została zatytułowana "Blue velvet".

Modelka wystylizowana przez Magdę Janicką pozowała w kreacjach od polskich projektantów i marek m.in. Paprocki&Brzozowski, Gosia Baczyńska, Agnieszka Orlińska, Asia Wysoczyńska, Simple, Zosia Owczarczyk (Zohana), czy Marta Kuba. Na uwagę zasługują ozdobne spodnie z kolekcji Paprocki & Brzozowski, biała bluzka z kwiatami projektu Zosi Owczarczyk oraz niebieska, koronkowa sukienka od Gosi Baczyńskiej, którą zestawiono z butami z Topshopu i torebką Chanel. Ciekawe są również kwieciste buty Chix i skarpetki Zohana. Stylizacje są urocze, ale nieprzesłodzone. Zaproponowana przez stylistkę dawka dziewczęcości jest bez zarzutu.

Mariana, jak zwykle zachwyca . Ma doskonałą mimikę twarzy i świetnie pozuje. Jej dynamiczne pozy doskonale kontrastują z dziewczęcymi strojami. Modelka na kilku zdjęciach przypomina trochę laleczkę z bajki. Świetne!

Papercut czerwiec 2011

Modelka - Mariana Idźkowska

Fotograf - Łukasz Pukowiec

Stylizacja - Magda Jagnicka

Makijaż - Marianna Jurkiewicz

Włosy -  Christian Lange

Więcej o: